Balıkesir’in güneyinde yer alan Akhisar, 171.000 nüfuslu güzel bir ilçedir. Akhisar, on milyondan fazla zeytin ağacına ev sahipliği yapmasından dolayı ‘zeytin diyarı’ olarak da adlandırılır.

Akhisar’dan Balıkesir’e yaklaşık 94,4 km mesafe bulunuyor ve bu mesafe araç ile  60-70 dakika sürüyor.

Üç kuşaktır sektördeki tecrübemiz ile Balıkesir ve çevre illerinden pek çok müşterimiz olmuştur. Kaliteli ürün satma anlayışımızdan vazgeçmeden, uygun fiyatla müşterilerimizin beğenisine sunmak gayesindeyiz.

Firmamızdan satın almış olduğunuz ürünlerinizin adresinize teslimini ücretsiz servis edip, montajını yapmaktayız.

Siz de Manisa’nın Akhisar İlçesindeki Müşterilerimiz gibi Yaşamınıza Tarz Katın

Akhisar’da bulunan pek çok müşterimiz gibi siz de mekanlarınıza mobilya, tv ünitesi, koltuk takımı, yatak odası takımı, genç odası, çocuk odası, mutfak masası, kanepe, sehpa çeşitleri, yemek odası, bahçe mobilyası, köşe koltuk, yatak/baza, kanepe vb. ihtiyaçlarınız için önce internet sitemiz üzerinden ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Her türlü sorunuz için müşteri hizmetlerimiz cevap verecektir. Ardından ürünlerimizi görmek için Balıkesir’de bulunan üç mağazamızı da ziyaret edebilirsiniz. 

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan mobilya firmalarından birisiyiz.  Kurtdereli Mobilya’nın avantajlarından bir tanesi de standart ürünlerin dışında müşterinin farklı ürün taleplerine göre özel ölçülerde mobilya üretimi sağlayabiliyor olmasıdır. İhtiyacınızı en kısa sürede, en uygun maliyetle sorunsuz bir şekilde gidermek ana gayemizdir. 

Kurtdereli Mobilya’nın 2019 yılı koleksiyonu, tarzı ve kalitesiyle yaşam alanlarında dikkati çekiyor. Tasarımda kullanılan farklı ögeler ön plana çıkıyor.

İç Mekan Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

Hayatımızı çeşitli mekanlarda yaşayarak geçirmekteyiz. Bu mekanlar yapılış amaçlarına uygun olarak tasarlanmalı, kullanıcısına gerekli konforu sağlamalıdır. Mekan içindeki fiziksel etmenler ısı, ışık, ses, renk, koku gibi ve diğer donatı ögeleri kişi gereksinim ve eylemlerine göre dengeli bir biçimde kurulmalıdır.

Mobilya Seçimi ve Stil

Mobilya seçiminde dikkat edilecek en önemli nokta bireysel zevktir. Diğer dikkat edilmesi gereken unsurlar; amaca uygun olması, çok amaçlı kullanılabilmesi, oda büyüklüğüne uygun olması, kullanılacak mekanda mobilya için yeterli boş alan bulunması, mobilyanın fiziksel ömrünün, bakımının ve fiyatının uygun olması gerekir.

Mekanlarda Mobilya Düzenlemesi

Mekan düzenlemesi yaparken 3D programlarını kullanmak tüm alanları etkili ve verimli kullanmak için önemlidir. Program yardımıyla mekanın üç boyutlu görseli oluşturulur. Daha sonra mobilyalar şekillendirilir. Yataklar, bazalar, koltuklar gibi mobilyalar kolay hareket ettirilemeyen ürünlerdir. Program yardımıyla bu ürünleri satın almadan önce kolayca hareket ettirip, uygun mobilyayı seçebilirsiniz.

0

Sepetiniz