İsmini, pazarlarında hayvanlar için satılan geleneksel çan ürünlerinden alan Çanakkale’nin Çan ilçesi, Balıkesir şehir merkezine 140 km uzaklıktadır. Birçok konuda olduğu gibi mobilya mağazaları konusunda da kısıtlı imkanların bulunduğu Çan’dan yaklaşık 2,5 saatlik bir yolculuk Balıkesir’e gelip her türlü mobilya ihtiyacınız için firmamızın sunduğu kaliteli çözümlerden faydalanabilirsiniz. Bunun yanında, Çan mobilya mağazalarında bulamayacağınız her türlü mobilya ürünü için firmamız ile iletişime geçerek bilgi alabilir veya adresinize ücretsiz teslim talebinde bulunabilirsiniz. Mobilya firmaları arasında köklü geçmişi, kaliteli ürünleri, müşteri odaklı yönetim anlayışıyla Çanakkale’den de tercih edilen mobilya markası olan Kurtdereli’nin, Çan’daki müşterileri arasına katılmak için 2019 bitmeden, yılın son indirim fırsatlarından ve kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Çanakkale Çan Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Mobilya Modelleri

Mobilyada Kalite ve Zerafetin Adresi: Kurtdereli Mobilya

1959’da kurulduğundan bu yana koltuk takımından çocuk odasına, yemek odasından yatak odasına, bahçe mobilyasından televizyon ünitelerine kadar mobilya kategorisi altında her ürünün satışını yapan firmamız, siz değerli müşterilerimize her zaman kaliteyi ucuza sunmanın gayreti içerisindedir. Çanakkale’nin hemen her ilçesinde olduğu gibi Çan’daki mobilyacılardan da daha geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Kurtdereli, mobilya fiyatları konusunda da her zaman en uygun seçeneklere sahip bir marka olarak öne çıkmaktadır.

Ürün gamında Saloni Mobilya, Luxe Life ve Bambi Yatak gibi bilinen markaların ürünlerine de yer veren Kurtdereli, sizi mobilya konusunda bir merkez haline gelmiş İnegöl’e gitmekten de kurtarmaktadır. Zira, Kurtdereli’nin mağazalarında İnegöl’de bulabileceğiniz hemen her türlü mobilya mevcuttur.

Yaklaşan 2020 yılına da her zaman olduğu gibi büyük hedeflerle giren Kurtdereli, Çan’daki müşterilerine özel yeni kampanyalar düzenleyerek bölgedeki hizmet ağını genişletmeyi planlamaktadır. Çan’da mobilya denilince akla gelen ilk isim olmayı hedefleyen firmamız, yeni mobilya modelleri ile Çanakkale şehri ve Çan ilçesinde de herkesin sadece evine değil gönlüne de girmeyi amaçlamaktadır.

Firmamızdan aldığınız mobilyalar ile evlerinizi daha ferah, zarif ve modern hale getirebilir; daha nezih bir evde yaşama şansına sahip olurken sevdiklerinizi ve misafirlerinizi de daha şık ortamlarda ağırlayabilirsiniz. Kurtdereli Mobilyaları ile kalitenin tesadüf olmadığını anlayacaksınız.

0

Sepetiniz