Balıkesir şehir merkezinden yaklaşık 122 KM uzaklıkta olan Edremit, sizlere bir tatil beldesi olarak birçok güzellik sunacaktır.

Balıkesir’den yaklaşık olarak 2 saat sonra ulaşabileceğiniz Edremit, doğası ve gezilecek yerleri ile oldukça meşhurdur.

Kaplıcaları, müzeleri, denizi ve Sarıkız tepesi ile sizleri doğal bir güzellik ile baş başa bırakmaktadır.

Balıkesir ve çevresinde evlerinize yeni bir tarz getirmek için Kurtdereli Mobilya olarak sizlere yeni bir tarz sunuyoruz.

Beğendiğiniz mobilyaları nasıl götüreceğim derdi olmadan sizlere nakliye hizmetimiz ile yardım etmekteyiz.

2019 ve 2020 senesine uygun tüm tarzda ve modada ürünü Balıkesir’deki mağazalarımızda bulabilirsiniz.

Kaliteli Mobilyaları Edremit’e Ücretsiz Taşıyoruz

Balıkesir ve çevresinde yer alan müşterilerimizin memnuniyeti için her seferinde en iyisini yapmak için uğraşmaktayız. Balıkesir mobilya mağazaları kapsamında 3 adet şubemiz bulunmaktadır. Müşterilerimize bu şubelerimizden Edremit bölgesinde istenilen alana nakliye hizmeti vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti kapsamında, mobilyalarımızı sizler için tercih ettiğiniz 3 şubeden evinize ulaştırmaktayız. Balıkesir mobilya mağazaları arasında vermiş olduğumuz kaliteli hizmet kapsamında sizlere yalnızca bir nakliye hizmeti değil, uzun süre kullanabileceğiniz bir konfor da sunuyoruz.

Edremit bölgesine sunduğumuz nakliye hizmetimiz her ürünümüz için geçerlidir. Ürünlerimiz A sınıfı kaliteden üretilmektedir. Edremit de mobilya dünyasının konforlu adresi ile tanışmanızı sağlıyor ve istediğiniz mobilyaları sizlere ulaştırıyoruz. Koltuk takımlarımızda kullanılan ahşap, deri ve kumaş malzemelerin hepsi her işleme karşı dayanıklı olarak üretilmektedir. Her eve uygun bir şekilde üretilen mobilyalarımızda koltuk takımlarınızı TV ünitesi ile tamamlayabilirsiniz. TV ünitelerimiz kitaplık şeklinde ya da daha modern şekilde sizlere sunulmaktadır.

Kurtdereli Mobilya içerisinde yalnızca bir salon takımı, yemek odası gibi mobilyalar dışında modern yatak odası takımları ve bahçe mobilyaları da bulabilirsiniz. Saloni Mobilya, Bambi Yatak, Luxe Life gibi ünlü mobilya markalarının yanında, İnegöl’ün seçkin mobilya üreticileri de bünyemizde yer almaktadır. Edremit mobilya kapsamında bahçe mobilyasının en çok kullanıldığı bölgelerden biridir. Tatil beldesi olması ve bahçeli evlere sahip olması nedeniyle sizlere ister geleneksel tarzda ister modern tarzda her ürünü sunmaktayız. Yatak odası takımı, TV ünitesi, Koltuk takımı, bahçe takımı gibi tüm ürünlerimizi sizlere en iyi şekilde ulaştırıyoruz.

Kurtdereli Mobilya, Balıkesir mobilya mağazaları arasında kalitenin adresi olarak sizlere sunulmaktadır. Bünyemizde yer alan her türlü üründe garanti konusunda ve kullanım konusunda daima müşterilerimizin memnuniyetine göre işlem yapmaktayız. Mağazamızdan seçmiş olduğunuz ürünler en iyi paketlemeler ile paketlenerek adresinize ulaştırılır. Merak ettiğiniz her şey için bizleri her an arayabilir ve bilgi alabilirsiniz.

0

Sepetiniz