Balıkesir’in en güzel ve sevilen ilçelerinden biri olan Gönen, Balıkesir Merkez’e 74 km uzaklıktadır. Höşmerim denilince akla gelen şirin ilçe, Balıkesir Merkez’e yaklaşık 1 saat mesafededir.

Balıkesir Merkez’de yer alan mağazamız Balıkesir içinde ve çevresinde adrese teslim mpbilya satışı yapar. Şehrin diğer ilçelerinden ve farklı şehirlerden olduğu gibi Gönen’den gelen müşteri portföyümüz de oldukça fazladır. Siz de en modern ve konforlu mobilya seçeneklerine göz atmak için mağazamıza gelerek seçimlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. 

Hızlı Teslimat ve Kaliteli Balıkesir Gönen Mobilya Seçenekleri

En konforlu mobilya seçenekleri, son model ürünler içinden evinizin havasına en yakışanı rahatlıkla sipariş edebilirsiniz. Mobilya sektörünün en son modellerini bulabileceğiniz mağazamızdan adresinize ücretsiz teslim gerçekleştirmekteyiz.  2019 yılının en güzel mobilya seçenekleriyle buluşmak için sizi de mağazalarımıza bekleriz.

Kurtdereli Mobilya 1959 yılından bu yana rahatlığı, modernizasyonu ve ferahlığı ile ön plana çıkan ürünlerin satışını yapar. Bambi Yatak, Luxe Life, Saloni Mobilya ürün markalarımız yanında İnegöl’ün önde gelen en kaliteli mobilya mağazalarından ürün tedarik etmekteyiz. 2019-2020 mobilya modelleri arasında odalarınızı ferah gösterecek orijinal tasarımlı ürün seçeneğine sahibiz.

Döneme damgasını vuran tasarımlar arasında yatak odası takımı, genç odası, çocuk odası yer alır. Piyasa standartlarına uygun mobilya fiyatları ile TV ünitesi, koltuk takımı, mutfak masası, sehpa çeşitleri, yemek odası, bahçe mobilyası, köşe koltuk yatak/baza ürünlerini satın alabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz mobilya takımlarını mağazamızdan alarak konforda en üst seviyeyi yaşayabilirsiniz.

Küçük yerlerde çok çeşit bulmak zordur, ancak firma olarak İnegöl’ün seçkin üreticilerinden aldığımız ürünlerde oldukça fazla çeşide sahibiz. Gönen ilçesinde oturuyorsanız Balıkesir Merkez’deki mağazalarımıza sadece bir kez ürün siparişi için gelerek kolay bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

Yeni ev kuruyorsanız ya da eşyalarınızı yenilemek istiyorsanız, en şık tasarımlı ürünleri satın almanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz. En yeni modelleri inceleyerek keyfinizce özel sipariş oluşturabilirsiniz. Konforlu oldukları kadar uzun süreli kullanım kalitesine de sahip ürünlerimiz ücretsiz şekilde adresinize teslim edilir. Günlerinizi keyifle geçirmeniz için ferah koltuk takımları, oturma odaları ve daha birçok mobilya seçeneği mağazamızda yer alır.

Sağlıklı, keyifli ve uzun ömürlü birliktelikleri taçlandıracak kaliteli ürünler, Balıkesir’deki 3 ayrı mağazamızda yer almaktadır. Sipariş ve ürünler hakkında detaylı bilgi almak, soru sormak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

0

Sepetiniz