Kütahya’ya 143 km mesafede bulunan Simav coğrafi olarak Kütahya il merkezinin güneybatısındadır. Balıkesir, Uşak ve Kütahya’nın oluşturduğu üçgenin tam ortasında kalan ilçe; yüzölçümü ve nüfus bakımından Balıkesir’e göre küçük olarak değerlendirilebilecek boyuttadır.  Balıkesir’e yaklaşık 2 saatlik mesafede bulunan Simav’a Kurtdereli Mobilya olarak kaliteli ve güvenilir hizmetlerimizi ulaştırmaktan gurur duyuyoruz.

Koltuk takımından bazaya; televizyon ünitesinden çocuk odasına kadar her çeşit mobilyayı uygun seçeneklerle satışa sunan firmamızdan satın alacağınız mobilyaları adresinize teslim ederek Simav mobilya firmaları ile aramızdaki mesafe farkını ortadan kaldırıyoruz.

Kütahya Simav Mobilya 2020 Trendleri ile Evinizi Tasarlayın!

Balıkesir ve çevre illerdeki mobilya ihtiyacını en doğru şekilde karşılamayı amaçlayan ve bu amaçla yıllardır Balıkesir’de faaliyet gösteren Kurtdereli Mobilya olarak müşteri sayımızı her geçen gün arttırdığımız Kütahya için satışa sunduğumuz mobilyalar ile farkımızı hissettirmeyi başarıyoruz. Üstelik hizmet verdiğimiz her konuda olduğu gibi mobilya fiyatları konusunda da en rekabetçi seçenekleri siz değerli müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Türkiye’nin önde gelen mobilya üreticileri olan Bambi Yatak, Saloni Mobilya ve Luxe Life gibi üreticilerin bayiliğini yaparken mobilya konusunda 2020 trendlerini de takip etmenize katkı sağlayan Kurtdereli Mobilya her bütçe ve ihtiyaca hitap eden mobilya seçeneklerini ayağınıza getiriyor. Üstelik mobilya modelleri ile ilgili herhangi bir sınırlama olmaksızın Showroomumuzda her çeşit mobilya çeşitlerini sergilemeye büyük özen gösteriyoruz.

Kurtdereli Mobilya ile Konforu Yaşayın!

1959 yılından beri Balıkesir’de mobilya sektöründe çözüm odaklı hizmetler sunmayı hedefleyen ve mobilya dendiğinde akla ilk gelen mobilya mağazası olan Kurtdereli Mobilya’yı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Tıpkı Simav mobilya mağazaları gibi satış öncesi ve sonrası destek hizmetleri ile mobilya alışverişlerinizi kolaylaştıran firmamız uygun ödeme seçenekleri ile bütçenizi korumanıza yardımcı olur. Mobilya fiyatları ile fark yaratan Kurtdereli Mobilya, fiyatlarla ilgili avantajlarına ek olarak aldığınız mobilyaları evinize kadar getirir ve kurulum işlemlerini tamamlar. Satış sonrası destek hizmetleri kapsamında garanti ile ilgili işlemlerde de rahatlıkla bize ulaşabilirsiniz.

Kurtdereli Mobilya ayrıcalıklarını doyasıya yaşamak ve satın alacağınız mobilyalarla ilgili aklınıza takılan her türlü soruya cevap bulmak için hemen bizimle iletişime geçerek yardım alabilirsiniz. Mobilya uzmanlarımız ile sizlerden gelecek her türlü talebi en doğru şekilde karşılamayı ve sizlere yardımcı olmayı hedefliyoruz!

0

Sepetiniz