Son yıllarda Kara Elmas Kültür ve Sanat Festivali ile adından sıkça söz ettiren ve zengin kömür madenleri ile bilinen Manisa’nın Soma ilçesi, Balıkesir il merkezine yaklaşık 60 km kadar uzaklıkta yer almaktadır.

İki lokasyon arasında bir saatten daha kısa bir zamanda, sadece 50 dakikada ulaşım sağlamak mümkündür.

Manisa şehri ve Soma ilçesi de firmamız Kurtdereli Mobilya’nın ürünlerinin oldukça rağbet gördüğü yerlerden biridir. 60 yıl önce Balıkesir merkezde kurulan ve zamanla hizmet alanını şehrin sınırları ötesine taşıyan Kurtdereli, özellikle Soma gibi mobilya seçeneklerinin çok kısıtlı olduğu bölgelerde kaliteli ve uzun ömürlü mobilya arayanların ilk tercihi olmaktadır.

Bu bağlamda, evini yenilemek isteyen kişiler ya da yeni evlenecek çiftler, Soma mobilya mağazalarında bulamadıkları çeşitliliği, estetik ve şık mobilya tasarımlarını firmamızın mağazalarında bulabileceklerdir.

Manisa Soma Kaliteli Modern ve İndirimli Mobilya Modelleri

Mobilyaya Dair Her Şeyi Bulabileceğiniz Bir Marka: Kurtdereli Mobilya

Firmamızın ürün yelpazesinde hangi ürünlerin yer aldığını öğrenmek ve detaylı bilgi almak istiyorsanız, Kurtdereli’nin internet sitesini ziyaret edebileceğiniz gibi telefon ile de istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Kurtdereli, mobilya firmaları arasında sadece kaliteli mobilya malzemeleri ve sürdürülebilir tasarımları ile değil aynı zamanda gelişmiş müşteri hizmetleri, uygun fiyat, adrese teslimat ve dönemsel indirimler gibi çeşitli kampanyaları ile de ön plana çıkmaktadır.

Soma’daki mobilyacıların mağazalarında bulunun kısıtlı sayıdaki ürünlerin aksine firmamızın Balıkesir’deki üç mağazasında, Saloni Mobilya, Bambi Yatak ve Luxe Life gibi mobilya sektörünün önde gelen markalarının ürünleri de mevcuttur. Kurtdereli sayesinde, Manisa Soma mobilya mağazalarından sıkılıp İnegöl gibi Türkiye’nin mobilya denilince akla ilk gelen merkezlerinden birine gitmenize de gerek kalmıyor. Zira, mağazalarımızda İnegöl’ün en kaliteli ve seçkin markalarının ürünleri de yer almaktadır.

2019 yılı biterken ihtiyaç ve taleplerinize en uygun fiyatlı çözümleri Kurtdereli Mobilya’dan temin edebilir ya da 2020’de daha estetik, zarif ve şık bir evde oturmak istiyorsanız mobilyalar için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Yemek odası, yatak odası, salon takımı, çocuk odası vb. gibi geleneksel ev mobilyalarının yanında sehpadan bazaya, bahçe mobilyalarından televizyon ünitesine kadar her türlü mobilya için pişman olmayacağınız bir mobilya mağazası arıyorsanız, uygun fiyatlı ürünleri ile Kurtdereli, her zaman sizin yanınızdadır.

0

Sepetiniz